Cupa instituțiilor timișene la fotbal – 2022

Ziua Județului Timiș, 28 iulie, constituie un eveniment extrem de important pentru comunitatea noastră, motiv pentru care dorim să-i acordăm atenția cuvenită.

Astfel am pregătit o serie de acțiuni culturale, artistice, sportive si de divertisment, prin care să marcăm aceasta sărbătoare a județului. Una dintre ele este „Cupa instituțiilor din județul Timiș, competiție care se află la prima ediție.

Campionatul va avea loc vineri, 29 iulie, începând cu ora 9:00 și vor participa instituțiile publice care s-au înscris. Meciurile se vor desfășura pe terenul din Giarmata Vii.

Grupa H1

Observație: Doar locul 1 din grupa H1 se califică în faza următoare.

Grupa H2

Observație: Locul 1 din grupa H2 se califică în faza următoare.