Cupa instituțiilor timișene la fotbal

Ziua Județului Timiș, 28 iulie, constituie un eveniment extrem de important pentru comunitatea noastră, motiv pentru care dorim să-i acordăm atenția cuvenită.

Astfel am pregătit o serie de acțiuni culturale, artistice, sportive si de divertisment, prin care să marcăm aceasta sărbătoare a județului. Una dintre ele este „Cupa instituțiilor din județul Timiș, competiție care se află la prima ediție.

Campionatul va avea loc vineri, 29 iulie, începând cu ora 9:00 și vor participa instituțiile publice care s-au înscris. Meciurile se vor desfășura pe terenul din Giarmata Vii.

Grupa A

Grupa H1

Observație: Doar locul 1 din grupa H1 se califică în faza următoare.

Grupa H2

Observație: Locul 1 din grupa H2 se califică în faza următoare.

Blvd. Revoluţiei din 1989 nr. 17, CP 300034, Timişoara, judeţul Timiş, România

Ziua județului Timiș

Drepturile de proprietate intelectuală asupra conţinutului aparţin Consiliului Judeţean Timiş © 2022. Dezvoltat de Biroul de telecomunicații și transformare digitală